Kairos rekolekcijos jaunimui ir Vargstančiųjų dienos minėjimas
Lapkričio 18 diena, sekmadienis

Šių metų lapkričio 15-18 dienomis Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijoje vyko KAIROS rekolekcijos. Jose dalyvavo parapijos jaunimas, ruošiantis Sutvirtinimo sakramentui. Jaunimą rekolekcijose palydėjo sesuo Liucija Grybaitė FMA kartu su komanda. Rekolekcijų metu buvo kviečiama nurimti, sustoti ir dar kartą apmąstyti kas aš esu ir kur einu? Tai tikra LAIKO dovana žmogui, kuris yra ištaręs, kad nebeturi laiko. Kiekviena rekolekcijų diena turėjo savo temą ir gana intensyvią programą. Vyko mokymai, liudijimai, pokalbiai grupelėse, atliktos įvairios užduotys. Svarbiausia, rekolekcijų dalyviai turėjo nuostabią galimybę melstis, švęsti Eucharistiją ir susitaikyti su Dievu.

Lapkričio 18 dieną, sekmadienį, minėta Pasaulinė vargstančiųjų diena. Visų šv. Mišių homilijose dalintasi pop. Pranciškaus laišku, minint antrąją Pasaulinės vargstančiųjų dieną.

Po 12.00 val. šv. Mišių Oratorijoje kun. Vidmantas Balčaitis su parapijos vaikais dalinosi popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje įspūdžiais.