Kun. Hermano Šulco viešnagė
Balandžio 7 diena, sekmadienis

Balandžio 6 - 7 dienomis Palemono parapijoje, kaip kiekvienais metais, lankėsi salezietis misijonierius kun. Hermanas Šulcas. Pasisvečiavęs pas seseris salezietes susitiko su saleziečiais Bendradarbiais ir Sutvirtinimo sakramentui besiruošiančiu parapijos jaunimu. Jaunuoliai įdėmai klausėsi ir pateikė įvairius klausimus apie jo pašaukimą, džiaugsmus ir sunkumus, bei... kas bus kai nebebus pasaulio?

Balandžio 7 d., sekmadienį, 12 val. kun. Hermanas Šulcas aukojo šv. Mišias. Homilijoje kunigas misionierius dar kartą prisiminė savo nepaprastą pašaukimo kelionę, pabrėždamas, kad pasaulis tiesiog miršta iš meilės troškulio! „Aš esu kunigas jau 50 metų, bet vis darosi sunkiau kalbėti apie Dievą, nes žodžiais Jis nenusakomas. Be jo negalėčiau gyventi,“-kalbėjo 40 metų Ruandoje dirbantis kunigas salezietis. Iškalbingiausia homilijos dalis buvo absoliuti ilga tyla po misionieriaus išsakytų žodžių.

Bendruomenė, pasveikinusi svečią vardadienio proga ir padėkojusi už apsilankymą bei dvasinį sustiprinimą, palaimino jį prašydama šv. Dvasios malonių tolimesnėje tarnystėje.