Seminaras apie streso valdymą
Gegužės 11 diena, šeštadienis

Kristus atsisveikindamas su savo mokiniais ir prisikėlęs, sveikindamas apaštalus, linkėjo ramybės. Šiuolaikiniame gyvenimo ritme ramūs būname vis rečiau, o stresas tampa neišvengiama mūsų gyvenimo dalimi, nuolatiniu kiekvieno iš mūsų palydovu. Nedidelis stresas – mobilizuoja organizmą veikti, o nuolatinis stresas kenkia sveikatai.

Gegužės 11 d. į parapijos namus atvykęs psichologas profesorius Aidas Perminas seminaro dalyvius mokė kaip įveikti stresą, kaip pasirūpinti savo ir kitų psichine sveikata. Be daugelio streso įveikimo metodų ir būdų tokių kaip – aktyvi fizinė veikla, relaksacija, savęs supratimas ir keitimas profesorius paminėjo draugystę ir pozityvius jausmus, kurie palengvina net didžiausius gyvenimo stresus.

Dėkojame visiems padėjusiems suorganizuoti renginį: Kauno I dekanato šeimos centro vadovei Raimondai Šemeklienei, Palemono bendruomenės pirmininkei Ritai Agurkienei, parapijos kunigams, parapijos „Šeimų bendruomenės“ vadovams Ingridai ir Andriui Knyš. Projektą „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“ finansuoja Europos socialinis fondas.