Šeimų bendruomenės piligrimystė į Kaišiadoris
Spalio 21 diena

Spalio 21 dieną, šeštadienį, Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos šeimų bendruomenė vyko į Kaišiadoris. Nepabūgę lietaus, piligrimai vidurdienyje meldėsi šv. Mišiose, kurias palaimintojo Teofiliaus Matulionio koplyčioje aukojo parapijos klebonas kun. Renaldas Šumbrauskis. Homilijoje kunigas priminė palaimintojo Teofiliaus mintis apie rūpestį šeimomis, kuris yra nesenstantis ir pranašiškai aktualus mūsų laikams. Po Eucharistijos Kaišiadorių parapijos klebonas dekanas monsinjoras Rimvydas Jurkevičius visus supažindino su katedros ir koplyčių istorija. Visi buvo sužavėti klebono pasidalintais tikinčiųjų liudijimais, kurie susiję su palaimintojo Teofiliaus Matulionio užtarimu. Susitikimą vainikavo bendra agapė Kaišiadorių vyskupijos sielovados centre.

19.00–20.00 val. (tiesioginė transliacija per Marijos radiją)