Šv. Jono Bosko atlaidai ir KAIROS rekolekcijos jaunimui
Sausio 27 diena, sekmadienis

Šių metų sausio 27 dieną, sekmadienį, Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos bendruomenė iškilmingai šventė šv. Jono Bosko atlaidus. Parapijos kunigai homilijose priminė šv. Jono Bosko asmenybę. Bendruomenėje svečiavosi kun. Vincentas Lizdenis. kuris aukojo 12.00 val. šv. Mišias. Homilijoje svečias kvietė atverti savo širdis Dievui taip kaip jaunimą mylėjo šv. Jonas Bosko. Liturgiją vainikavo palaiminimas šv. Jono Bosko relikvija.

Sausio 24-27 dienomis parapijos namuose vyko KAIROS rekolekcijos. Jose dalyvavo parapijos jaunimas, ruošiantis Eucharistijos ir Sutvirtinimo sakramentui. Jaunimą rekolekcijose palydėjo sesuo Liucija Grybaitė FMA kartu su komanda. Rekolekcijų metu buvo kviečiama nurimti, sustoti ir dar kartą apmąstyti, kas aš esu ir kur einu? Tai tikra LAIKO dovana žmogui, kuris nebeturi laiko. Kiekviena rekolekcijų diena turėjo savo temą ir intensyvią programą. Vyko mokymai, liudijimai, pokalbiai grupelėse, atliktos įvairios užduotys. Rekolekcijų dalyviai turėjo nuostabią galimybę melstis, švęsti Eucharistiją ir susitaikyti su Dievu.