Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos atlaidai
Gegužės 24 diena, ketvirtadienis

Š m. gegužės 24 dieną, ketvirtadienį, Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapija iškilmingai šventė Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos atlaidus. Prieš vakarines šv. Mišias bažnyčioje bendruomeniškai buvo giedotas Akatistas. Eucharistijai vadovavo mons. Vytautas Grigaravičius, koncelebravo kun. Virginijus Birjotas bei parapijos kunigai. Homilijoje mons. Vytautas priminė visus švč. M. Marijos titulus bei kvietė pastebėti joje mūsų, kaip krikščionių, pagalbą dvasiniam gyvenimui ir tikėjimui. Po homilijos įžadus atnaujino seserys salezietės, saleziečiai bendradarbiai bei du nauji nariai davė įžadus. Po Eucharistijos iškilminga procesija eita Marių gatve. Procesijos metu Palemonas aidėjo nuo tradicinių gegužinių pamaldų bei giesmių pritariant trimitams. Po iškilmingo palaiminimo šventę vainikavo bendra agapė Jaunimo name-oratorijoje.

Daugiau nuotraukų rasite parapijos Facebook paskyroje.