Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos atlaidai ir Sutvirtinimo sakramento šventė
Gegužės 24 diena, penktadienis

Š. m. gegužės 24 dieną, penktadienį, Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos bendruomenė iškilmingai šventė Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos atlaidus. Eucharistijai vadovavo vyskupas Algirdas Jurevičius, koncelebravo mons. Vytautas Grigaravičius, kun. Vincentas Lizdenis, kun. Hoan Vincentas Nguyen Kim SDB, parapijos kunigai. Homilijoje vysk. Algirdas Jurevičius kvietė visus susirinkusius per Švč. M. Mariją atrasti malones pas Dievą. Po homilijos beveik keturiasdešimčiai jaunuolių buvo suteiktas Sutvirtinimo sakramentas. Liturgijos metu įžadus atnaujino seserys salezietės, saleziečiai bendradarbiai. Liturgijoje giesmėms pritarė Kauno Vyturio gimnazijos mokinių orkestras. Po Eucharistijos iškilminga procesija su Švč. M. Marijos statula keliavo Marių gatve. Procesijos metu Palemonas buvo pripildytas giesmėmis ir gera nuotaika. Po iškilmingo palaiminimo šventę vainikavo bendra agapė oratorijoje.