Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos diena parapijoje
Kovo 24 diena

Kiekvieno mėnesio 24 diena Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos bendruomenei yra labai svarbi ir iškilminga.

Kovo 23-24 dienomis parapijos namų koplyčioje vyko 24 valandų nepertraukiama Švč. Sakramento adoracija. Joje dalyvavo visų parapijoje veikiančių grupelių nariai. Į naktinę  adoraciją įsijungė Josvainių bei Pernaravos parapijų pastoracinių tarybų nariai, lydimi klebono kun. Edvino Rimavičiaus. Po šeštadienio Eucharistijos rekolekcijų dalyviai smalsiai susipažino su Palemono lankytinomis vietomis: bažnyčia, oratorija, seserų vienuolynu, S. Nėries muziejumi, Vieškūnų piliakalniu.

Kovo 24 dieną, šeštadienį, parapijos jaunimas oratorijoje visą dieną rišo, puošė verbas, skirtas Kristaus kančios sekmadieniui.

Kovo 24 dieną, šeštadienį, buvo meldžiamasi sudėtinėmis tikinčiųjų intencijomis, prašant Švč. M. Marijos, Krikščionių pagalbos, užtarimo. Bendruomenė vienijosi į bendras maldas: Rožinį, Šv. Eucharistiją, Švč. Sakramento adoraciją, kurioms vadovo parapijos kunigai Renaldas Šumbrauskis ir Vidmantas Balčaitis. Vyko jų tiesioginės transliacijos per „Marijos radiją“. Skaitymais adoracijoje rūpinosi parapijos "Šeimos centras", giedojo šlovintojai iš Jėzuitų rektorato.

Daugiau nuotraukų rasite parapijos Facebook paskyroje.

Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos dieną – 24 dieną