ŠVČ. M. MARIJOS ROŽANČIAUS KARALIENĖS ATLAIDAI
Spalio 7 diena, sekmadienis

Spalio 7 dieną, sekmadienį, Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos bendruomenė iškilmingai šventė titulinius bažnyčios atlaidus.

Iki šventinio sekmadienio visą savaitę talkoje susibūrė nemažas parapijiečių būrys, kuris išgražino šventoriaus aplinką.

Sekmadienio šv. Mišias aukojo parapijos kunigai. Homilijose svečias diakonas Sigitas Jurkšas kvietė tikinčiuosius naudoti rožinį kaip galingą tikėjimo ginklą dvasiniame gyvenime. Prieš vidudienio Šv. Mišias melstasi  Rožinio malda. Pagrindines Šv. Mišias ir Rožinio maldą transliavo „Marijos radijas“. Po Eucharistijos tikintieji mėgavosi koncertu „Būk pasveikinta Švč. M. Marija“. Dalyvavo pianistė Audronė Juozauskaitė ir solistė Jūratė Bielinytė. Koncerto programa rūpinosi Palemono bendruomenės centras (vadovė Rita Agurkienė).