Kauno
Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės
(Palemono) parapija
Advento vainikų palaiminimai įvairiose vaikų ugdymo įstaigose
Lapkričio 29 diena, pirmadienis

Lapkričio 29 dieną, pirmadienio rytą Palemono gimnazijos mažiausieji, pirmų klasių mokiniai, susirinko į Advento rytmetį. Palemono parapijos klebonas, kun. Renaldas , gimnazistus supažindino su Advento vainiko prasme, patarė, kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms. Klebonas pakvietė vaikus daryti ir dalintis gerais darbais, kurie atkuria mumyse Betliejaus Meilę. Susitikimo džiaugsmą vainikavo Advento vainiko pašventinimas, ir edukacija ,,Mano Advento vainikas“ .

Daugiau nuotraukų rasite parapijos „Facebook“ paskyroje ČIA>>>.

Darija Kulvietienė

 
Pirmadienio rytą Neveronių lopšelio - darželio "Boružėlių" grupės vaikus aplankė Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos kunigas Vidmantas. Jis pašventino Advento vainiką, kartu su auklėtoja uždegė pirmąją Advento žvakelę. Vaikai kartu su muzikos mokytoja Egle giedojo giesmes, žaidė žaidimus, deklamavo eilėraščius. Pagiedoję giesmeles, vaikai susėdo prie kuklaus, bet jaukaus Advento vaišių stalo. Skanavo namuose keptu pyragu, sauja riešutų, pasidalino džiovintų vaisių krepšeliu, paskanavo obuolių sulčių ir kmynų arbatos.

Kunigas papasakojo apie susikaupimo laikotarpį, paragino vaikus daryti gerus darbus, stengtis elgtis draugiškai, įžeidus ar įskaudinus - atsiprašyti ir taikiai sulaukti Šv. Kalėdų.

Daugiau nuotraukų rasite parapijos „Facebook“ paskyroje ČIA>>>.

Rita Dainielienė

 

 Lapkričio 29 dieną Kauno Vyturio gimnazijoje lankėsi kapelionas kun. Renaldas. Pradinių klasių auklėtojos kartu su atstovais vaikais meldėsi laiminant bendrą mažųjų gimnazijos bendruomenės Advento vainiką. Po maldos buvo su uždegtomis žvakėmis Advento šviesa pasklido po pradines klases. Bendra giesmė su ses. Liucija padėjo visiems prasmingai žengti Adventinio pasiruošimo keliu.

Vėliau Advento vainikas subūrė visus gimnazijos mokytojus ir vadovybę. Po pašventinimo ir pirmos žvakės uždegimo pasidžiaugta nuostabiai išpuošta gimnazijos aplinka. Bendros giesmė ir palaiminimas vainikavo popietę.

Daugiau nuotraukų rasite parapijos „Facebook“ paskyroje ČIA>>>.

Šv. Mišių tvarka

Sekmadieniais

8.30, 10.00 (suma) ir 12.00 val. (vaikų ir jaunimo)

Šeštadieniais

10.00 ir 18.00 val. 

Darbo dienomis

18.00 val. 

Švč. Sakramento adoracija

Sekmadieniais

po 10.00 val. šv. Mišių

Ketvirtadieniais

17.00–18.00 val.

Pirmą mėnesio penktadienį

17.00–18.00 val.

Pirmą mėnesio šeštadienį

17.00–18.00 val.

Rožinio malda

Darbo dienomis ir šeštadieniais

17.30 val.

Spalio mėnesį kasdien

17.30 val.

Spalio mėnesį sekmadieniais

9.30 val.

Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos dieną – kiekvieno mėnesio 24 dieną (išskyrus sekmadienius)

19.00 val. (tiesioginė transliacija per Marijos radiją)

Kryžiaus kelias

Gavėnios laiku:
sekmadieniais

po 8.30 val. šv. Mišių

penktadieniais

17.30 val.

Šviesos kelias

Velykų laiku sekmadieniais

po 8.30 val. šv. Mišių