Kauno
Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės
(Palemono) parapija
ADVENTO VAINIKŲ PALAIMINIMAI ĮVAIRIOSE VAIKŲ UGDYMO ĮSTAIGOSE
Lapkričio 27 - gruodžio 1 diena

Antradienio rytą Neveronių (Kauno r.) gimnazijos mažiausieji, pradinių klasių mokiniai, susirinko į Advento rytmetį. Palemono parapijos klebonas, kun. Renaldas, gimnazistus supažindino su Advento vainiko prasme, patarė, kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms. Klebonas pakvietė vaikus daryti ir dalintis gerais darbais, kurie atkuria mumyse Betliejaus Meilę. Susitikimo džiaugsmą vainikavo Advento vainiko pašventinimas ir edukacija ,,Mano Advento vainikas“.

Antradienio popietę buvo aplankytas vaikų dienos centras „Neveronys“. Kun. Renaldas kvietė vaikus ir vadovus Advento rimčiai, kad Kristui užgimti padarytume vietos ir savo širdelėse.

Trečiadienio rytą Neveronių (Kauno r.) lopšelio- darželio vaikus aplankė Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono)parapijos kunigas Renaldas. Jis pašventino Advento vainiką, įžiebė pirmąją Advento žvakelę. Vaikai kartu su muzikos mokytoja Eglė pristatė muzikinę programą, puošė advento vainiką. Kunigas kvietė savo širdyse uždegti Tikėjimo, Ramybė, Meilės ir Vilties žvakę.

Ketvirtadienio rytą Kauno Palemono gimnazijoje įžiebta pirmoji Advento vainiko žvakė. Edukacijoje su antrokais kun. Renaldas ieškojo ką įsidėti į advento kelionės „kuprinę“, kad Jėzaus gimtadienis paliestų visų mūsų širdis.

Daugiau nuotraukų rasite parapijos „Facebook“ paskyroje.

Šv. Mišių tvarka

Sekmadieniais

8.30, 10.00 (suma) ir 12.00 val. (vaikų ir jaunimo)

Šeštadieniais

10.00 ir 18.00 val. 

Darbo dienomis

18.00 val. 

Švč. Sakramento adoracija

Sekmadieniais

po 10.00 val. šv. Mišių

Ketvirtadieniais

17.00–18.00 val.

Pirmą mėnesio penktadienį

17.00–18.00 val.

Pirmą mėnesio šeštadienį

17.00–18.00 val.

Rožinio malda

Darbo dienomis ir šeštadieniais

17.30 val.

Spalio mėnesį kasdien

17.30 val.

Spalio mėnesį sekmadieniais

9.30 val.

Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos dieną – kiekvieno mėnesio 24 dieną (išskyrus sekmadienius)

19.00 val. (tiesioginė transliacija per Marijos radiją)

Kryžiaus kelias

Gavėnios laiku:
sekmadieniais

po 8.30 val. šv. Mišių

penktadieniais

17.30 val.

Šviesos kelias

Velykų laiku sekmadieniais

po 8.30 val. šv. Mišių